Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberIntentX (INTX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

IntentX (INTX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

IntentX (INTX) Coin ilk kez borsalarda listelenecektir. Bu makalemizde IntentX (INTX) Coin nedir, nasıl alınır, tokenomik verileri nelerdir?

Listelemeden Önce INTX Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

IntentX (INTX) Coin Nedir?

IntentX, sürekli vadeli işlem ticareti sunan yeni nesil bir OTC türev borsasıdır.

IntentX’in kalbinde, yeni nesil zincir içi finansmana öncülük eden teknolojik yeniliklerin bir kombinasyonu yer alıyor. Platform, çeşitli son teknolojilerden, zincirler arası iletişimden, hesap soyutlamadan ve zincir üstü türevlerin sunulmasındaki kritik zorlukları ele alan sıfırdan bire çığır açan bir ödeme katmanı olan SYMMIO’dan yararlanıyor.

Bu teknolojiler bir araya getirildiğinde IntentX’in mevcut çözümlere göre çok kanallı dağıtım, daha düşük ücretler, daha fazla likidite, gelişmiş sermaye verimliliği ve gelişmiş ölçeklenebilirlik sunmasına olanak tanır.

IntentX, 15 Kasım 2023’te, her biri derin likiditeye sahip 250’den fazla işlem yapılabilir çift ile açık beta ticaret platformunu başlattı.

IntentX (INTX) Coin Nedir?

INTX Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. INTX/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız.

Bu yazımızı okudunuz mu: Elixir Games (Elix) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

IntentX ıntx coin gateio startup airdrop tokenomics nereden alınır satın al şimdi al

IntentX (INTX) Coin

INTX, IntentX’in yardımcı program ve yönetişim tokenıdır. Toplam 100.000.000 token sabit arzına sahiptir.

INTX hiçbir takyidatı (vergi veya başka) olmayan likit bir tokendir.

IntentX, zincir içi ticareti yeni amaca dayalı bir yaklaşımla yeniden yapılandırıyor. Yatırımcıların taahhüt edilen sermaye karşılığında emirleri yerine getirdiği geleneksel sipariş defterlerine veya sanal otomatik piyasa yapıcı (vAMM) modellerine güvenmek yerine, yatırımcılar bunun yerine alım satım niyetlerini harici çözücüler tarafından yerine getirilmek üzere ifade ederler.

Ticaret yapma niyetinin bu ifadesi, ticaretin dinamiklerini yeniden şekillendirerek zincir üzerinde daha verimli, likit ve ölçeklenebilir finansal piyasalara olanak tanır. Protokol, merkezi olmayan ticaret güvenliği ile merkezi borsa (CEX) likiditesi arasında bir köprü görevi görüyor ve geleneksel sistemlerden kayda değer bir değişime işaret ediyor ve DeFi’deki mevcut likidite kısıtlamalarını ele alıyor.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler