Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberHuobi Primelist Nedir ? Huobi Ön Satış Katılma !

Huobi Primelist Nedir ? Huobi Ön Satış Katılma !

Dünyanın en gelişmiş borsasında yeni çıkan coinleri satın almanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz ? Gelin sizi IEO platformu olan , Huobi Primelist ile tanıştırayım . Huobi Primelist Nedir ? Huobi Ön Satış Katılma !

huobi ön satış

Huobi Primelist Nedir ?

Primelist, Huobi’de özel fiyatla yeni token listeleme platformudur . Huobi’nin IEO platformu olarak Primelist, genellikle ilk yüksek kaliteli tokenları haftalık olarak listeler. IEO ; Bir projenin borsa tarafından ön satışa sunulma , tanıtılma ve listeleme aşamalarından oluşmaktadır .

Primelist, hem kurumsal hem de bireysel yatırımcılara eşsiz bir fırsat sunuyor .Yeni blok zinciri projelerine erişmek için özel olarak son teknolojiye, erken aşamaya erişmek için şimdi Huobi ailesine katılın !

Huobi Ön Satış Katılma !

Huobi Primelist ile yeni çıkan coinleri ilk olarak siz alabilirsiniz . Huobi Primelist ‘e katılmak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekmektedir .

  • Huobi borsasına BURADAN kaydınızı başlatın . 
  • Kayıt işlemlerini legal bir şekilde tamamlayın . 
  • KYC kimlik doğrulama işlemini tamamlayın . (5 dakika da tamamlanmaktadır )
  • Her bir Primelist duyurusunda , sizden istenilen görevleri yerine getirerek bilet kazanın . Örn ; Günlük 500 USDT hacim yapın 1 bilet kazanın . 
  • Tüm Primelist listelemelerinde kurallar proje sayfasında yazmaktadır . 

Huobi Primelist Coinleri 

Geçtiğimiz dönemlerde gerçekleşen Huobi ön satış performansları aşağıdaki gibidir .

H20 Dao : Ön satış fiyatı , $ 0.01 olarak gerçekleştirilen H20 Dao makale tarihiyle $ 0.679 seviyesinden işlem görmektedir . Makale tarihiyle 67.92x yükseliş yakalamıştır .

Deesse LOVE : Ön satış fiyatı , $ 0.015 olarak gerçekleştirilen LOVE  makale tarihiyle $ 0.0266 seviyesinden işlem görmektedir . Makale tarihiyle 19.78x yükseliş yakalamıştır . 

Immutable X IMX : Ön satış fiyatı , $ 0.160 olarak gerçekleştirilen IMX  makale tarihiyle $ 1.62 seviyesinden işlem görmektedir . Makale tarihiyle 10.14x yükseliş yakalamıştır . 

Epik Prime : Ön satış fiyatı , $ 0.005 olarak gerçekleştirilen EPIK  makale tarihiyle $ 0.0469 seviyesinden işlem görmektedir . Makale tarihiyle 9.38x yükseliş yakalamıştır . 

Reserve Rights RSR : Ön satış fiyatı , $ 0.0011 olarak gerçekleştirilen RSR  makale tarihiyle $ 0.00894 seviyesinden işlem görmektedir . Makale tarihiyle 8.13x yükseliş yakalamıştır . 

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler