Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberHifi Finance (MFT) Coin Nedir? Yorum, Geleceği

Hifi Finance (MFT) Coin Nedir? Yorum, Geleceği

Hifi (eski adıyla Mainframe), herkesin kriptolarına karşı borç almasına izin veren bir Borç Verme Protokolüdür. Hifi Finance (MFT) Coin Nedir? MFT Coin Yorum, Geleceği, Fiyat Tahmini

Hifi Finance (MFT) Coin Nedir?

Hifi, belirli bir gelecek tarihte uzlaşan zincir üstü bir yükümlülüğü temsil eden tahvil benzeri bir araç kullanır. Tokenize edilmiş borcun satın alınması ve satılması, günümüzde merkezi olmayan finansta çok ihtiyaç duyulan bir şey olan sabit oranlı, sabit vadeli borç verme ve borçlanmayı mümkün kılıyor. Hifi Borç Verme Protokolü’nün gelecekteki yinelemelerinin yanı sıra bir hisse senedi sembolü değişikliğinin meydana gelmesi beklenmektedir.

Mainframe Token (MFT), aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı program belirtecidir:

  • Yönetim oyları
  • Protokolün güvenliğini sağlamak için esnetme
  • Ekosisteme katkıda bulunanları ödüllendirmek

Hifi Borç Verme Protokolü ile neler yapabilirsiniz:

  • Borç: Sabit oranlı, sabit vadeli borç tokenlarını basmak için teminatı bir kasada kilitleyin. Bu borç tokenları, kullanıcıların teminat tokenlarını satmadan uzun vadeli, verim çiftliği veya diğer stratejik ticaretleri takip etmelerine olanak tanıyan anında likidite için takas edilebilir.
  • Borç Verme: İndirim için sabit oranlı, sabit vadeli borç tokenları satın alın. Vade sona erdiğinde, kredi verenlere yatırımlarından tahmin edilebilir bir getiri sağlayan nominal değer için itfa edilebilirler.
  • Likidite Sağlayın: Bir Otomatik Piyasa Yapıcısı’nda (AMM) borç jetonları ve sabit paralar arasında likidite sağlayarak işlem ücretleri kazanın.

Dolaşımda Kaç MFT Coin Var?

Hifi (eski adıyla Mainframe), tokenini 2018 yılının ilk çeyreğinde 10.000.000.000 MFT (10B) token tedarik sınırıyla piyasaya sürdü. Tüm tokenlar kazanılmış ve yaygın olarak dağıtılmıştır.

Hifi Finance Protokolünün Kurucuları Kimdir?

Hifi (eski adıyla Mainframe), 2017 yılında Mick Hagen tarafından kuruldu. 2018 ve 2019 boyunca ekip, merkezi olmayan bir sohbet uygulaması ve merkezi olmayan bir işletim sistemi yayınladı, ancak her iki ürün de önemli bir çekiş elde edemedi.

2019’da ekip Defi’ye geçti ve merkezi olmayan bir borç verme ve ödünç alma platformu üzerinde çalışmaya başladı. Mick, CEO rolünü 2020’nin başlarında Doug Leonard’a devretti. Doug, yazılım geliştirme ve BT güvenliği konularında 2018’den beri şirkette çalışıyordu.

Doug ekibi yeniden oluşturdu, token akış protokolü Sablier’i aldı ve kurucusu ve geliştiricisi Paul Razvan Berg’i baş mühendis olarak işe aldı. Şubat 2021’de Mainframe resmi olarak Hifi olarak yeniden adlandırıldı.

MFT) Nereden Satın Alabilirim?

MFT, şu anda mevcut olan kripto para birimi ve sabit para çiftleri ile artan sayıda borsada işlem yapmak için kullanılabilir. Satın almak için Kucoin, Binance ‘ı tercih edebilirsiniz. 

Hifi Finance (MFT) Coin Yorum, Geleceği, Fiyat Tahmini

MFT için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki  MFT yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

2022 için MFT Coin Yorum, Fiyat Tahmini

2022’nin geri kalanı için Mainframe fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. WalletInvestor, 0,004684$’a doğru bir düşüş bekliyor ve TradingBeast yıl sonuna kadar 0,00308$ ile yankılanıyor. Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 0,007444 $’ı işaret eden Mainframe’in gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

2023 için Mainframe Fiyat Tahmini

2023 için Mainframe fiyat tahminlerinde PricePrediction.net, kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0,002182 dolara düşeceğini tahmin ediyor. Mainframe geleceğini tahmin eden TradingBeast, Mainframe fiyatının o zamana kadar 0,000554$’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, WalletInvestor, 2023’te 0,0077$ civarında fiyat teklifinde bulunarak Mainframe fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor.

Bu makaleler ilginizi çekebilir;

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler