Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberHelium (HNT) Coin Nasıl Alınır?

Helium (HNT) Coin Nasıl Alınır?

Kripto para alım-satımı yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli unsur borsanın güvenliğidir. Çoğu web sitesi reklam adı altında saçma sapan ve güven değeri olmayan borsaları önermektedir. Fakat bu ilerde ciddi sorunlar doğurabilir. Peki, Helium (HNT) Coin nasıl alınır?

Helium (HNT) Coin Nasıl Alınır?

Helium (HNT) Coin satın almak için dünyanın en güvenilir borsasında işlem yapmanız doğru olacaktır. Gelin en güvenilir borsa hangisiymiş bir göz atalım.

helium coin nasıl alınır

Buradaki veriler dünya üzerinde en çok tıklanan ve tercih edilen analiz sitesi CMC üzerinden alınmıştır. CMC’ye göre hacim, likidite, güven, ziyaretçi gibi unsurlarda Binance borsası lider kripto para borsası konumunda yer almaktadır.

HNT Coin almadan önce bir diğer bilmeniz gereken durum ise referans indirimi yada referans kodu. Referans indirimleri bir borsada daha az komisyon ödemenize olanak sağlar. Referanssız bir kayıt fazla komisyon ödemenize neden olur. En yüksek komisyon indirimiyse %20’dir . Bu yazımızda sizlere %20 komisyon indirimi sunarak ömür boyu az komisyon ödemenize imkan sağlıyoruz.

  • Helium (HNT) coin alım işlemi için Buradan Binance borsasına kaydınızı başlatın. 
  • Açılan ekranda Telefon yada E-postayla kaydolun seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra telefon yada mail adresi alanlarını doldurarak kaydınızı başlatın.
  • Kayıt doğrulama işlemlerini tamamlayın.
  • Son olarak KYC doğrulamasını tamamlayın.
  • KYC doğrulaması tamamlamadan indirimler, avantajlar, kripto çekme gönderme işlemleri yapamazsınız.
  • Binance borsasında Busd ile HNT coin alım işlemlerine başlayabilirsiniz.

Helium (HNT) Coin nedir?

Temmuz 2019’da piyasaya sürülen Helium, uzun menzilli kablosuz erişim noktalarından oluşan dağıtılmış bir ağdır. Amaç, Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için “Halkın Ağı” dedikleri şeyi yaratan, blok zinciri destekli bir ağ oluşturmaktır.

Helium (HNT) Coin harita

Helium harita (Explorer), merkezi olmayan bir kablosuz bağlantı platformu olan Helium için bir Blok Gezgini ve Analitik Platformudur . Helium haritaya erişmek için buraya tıklayın.  

Helium (HNT) Coin cihazı

Helium için piyasada çok fazla mining cihazı satılmaktadır. Hatta bu cihazlar artık ülkemizde yer alan e-ticaret sitelerinde bile satışa sunulmaktadır. Modemleri almadan önce detaylı araştırma yapmanız çok önemlidir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler