Aradena (AG Coin) Nedir?

180
ar coin

Aradena (AG Coin)  misyonu rekabetçi strateji oyunlarını yeniden tasarlamak ve yenilikçi oyun tasarımları ve web3 teknolojileri ile oyuncu deneyimlerini kökten iyileştirmektir. Peki tam olarak Aradena (AG Coin) Nedir?

AG alım-satım işlemleri için hemen Buradan Gateio borsasına katılın ve BONUS kazanın!

Aradena (AG Coin) Nedir?

Litoja Labs, çevrimiçi oyun oynama ve etkileşim kurma biçimimizde devrim yaratmak için teknoloji, web3 ve oyun alanlarındaki sektör uzmanları tarafından kurulmuş bir şirkettir. Litoja Labs’ın baş yatırımcısı Animoca Brands’tir ve Immutable X gibi çeşitli endüstri liderleriyle önemli ortaklıkları vardır. Aradena, Litoja Labs tarafından yaratılan bir medifantezi oyun markası ve ekodur.

Aradena misyonu, rekabetçi strateji oyunlarını yeniden tasarlamak ve yenilikçi oyun tasarımları ve web3 teknolojileri ile oyuncu deneyimlerini kökten iyileştirmektir.

Aradena’nın zaten eko içinde çeşitli mini oyunları ve ürünleri var, ancak Aradena’nın amiral gemisi lansmanı: Battlegrounds, dahili oyun stüdyosunun temel odak noktası oldu.

Aradenean Gold belirteci ($AG), Aradena oyun ekosu içinde çeşitli yardımcı programlara sahiptir. Altın katmanlı NFT’ler dahil olmak üzere dijital varlıkları elde etmek için kullanılabilir. Oyuncular, dönen bir mağaza yuvasından sezonluk paketler veya belirli altın seviyeli kartlar satın alabilirler.

$AG ayrıca oyun kozmetik ürünleri satın almak, turnuvalara katılmak, görevleri geliştirmek, gümüşü dönüştürmek, RNG’yi manipüle etmek, oyun avatarlarını işe almak, loncalar oluşturmak, kart kurbanları gerçekleştirmek, ödüller için pay almak ve merkezi olmayan borsalara likidite sağlamak için kullanılabilir.

Aradena coin kurucusu kim?

Aradena coin kurucusu Liam Bacon’dir. Liam Baconİcra Kurulu Başkanı Liam Bacon, oyunlaştırılmış e-öğrenme konusunda uzmanlaşmış başarılı bir girişim kuran bir teknoloji girişimcisidir. Üst sıralarda yer alan bir üniversiteden Girişimcilik alanında yüksek lisans derecesine sahip, oyunun geleceği ve web3’ün potansiyeli konusunda güçlü bir vizyona sahip.

AG Coin nasıl, nereden alınır?

Aradena coin, alım-satım yapmak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

İlginizi çekebilir

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Önceki İçerikBitexen Global Kayıt Ödülü Başladı, 5 EXEN Kazanın!
Sonraki İçerikGetaverse (GETA Coin) Nedir, Nasıl Alınır?