Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGamezone (GZONE) Coin Nedir ? GZONE Coin Nasıl Alınır ?

Gamezone (GZONE) Coin Nedir ? GZONE Coin Nasıl Alınır ?

Popüler kripto para borsasında listelenen Gamezone Coin yükselişini sürdürüyor . Peki herkesin merak ettiği Gamezone (GZONE) Coin Nedir ? GZONE Coin Nasıl Alınır ?

gamezone coin

Gamezone (GZONE) Coin Nedir ?

GameZone, tahsisleri atamak ve herkesin en çok aranan blok zinciri özellikli oyunlarda erken bir hisse elde etme şansına sahip olmasını sağlamak için katman tabanlı bir sistem kullanır. Daha yüksek katmanlar, daha fazla ve/veya daha nadir NFT’ler, daha fazla token veya daha uygun bir NFT token oranı içerebilen daha iyi tahsis paketlerinden yararlanır.

GZONE Coin , GameZone ürün ekosisteminin kalbine dokunmuştur ve hem GameZone ile ortak olan birçok oyuna giriş kapısı, hem de ilk oyun tekliflerine (IGO’lar) ve ilk NFT tekliflerine (INO’lar) katılmak için bir niteleyici olarak hareket edecek şekilde tasarlanmıştır.

MetaVerse’in gerçek vizyonunda GameZone, Binance Smart Chain, Solana, Polygon, Ethereum, Avalanche, Velas ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük blok zincirlerinde inşa edilen gelecek vaat eden oyunlara erişim elde etmek için tek duraklı bir çözüm sunar.

GZONE Coin Nasıl Alınır ?

GZONE Coin , makale tarihiyle 3 aydan uzun bir süredir Gateio ve Mexc borsasında listelidir . Gzone alım-satım , işlemleriniz için aşağıdaki rehberi takip edin .

Gateio GZONE Coin Alım Rehberi

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile GZONE Coin işlemlerine başlayın

MEXC GZONE Coin Alım Rehberi

Gamzezone Coin yeni çıkan coinlerin ilk adresi MEXC borsasında listelenmektedir . MEXC borsasına kaydolmak için aşağıdaki talimatları takip edin .

  • GZONE alım satım işlemleriniz için BURADAN kaydı başlatın .
  • Açılan sayfada sizden istenilen Mail, Şifre , Şifre Tekrarı ve Mail doğrulama kodunu girin
  • Doğrulama işlemlerinden sonra , KYC doğrulamasını tamamlayın
  • Tüm işlemler ardından kayıt işleminiz tamamlanacaktır .

Önerilen Kripto Makaleler

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler