Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDemir Coin Nedir ? Adana Demirspor Coin !

Demir Coin Nedir ? Adana Demirspor Coin !

Fan Token piyasası , kripto para ekosistemine dahil olduktan sonra , çoğu spor kulübü çeşitli borsalar ile anlaşma sağlayarak bu ekosistemin içinde yer almaya başladı . Bu yazımızda Adana Demirspor ‘a ait fan token , Demir Coini inceleyeceğiz . Peki tam olarak , Demir Coin Nedir ? Adana Demirspor Coin ! 

Demir Coin Nedir ? Adana Demirspor Coin !

Adana Demirspor Kulübüne ait Fan Token olan Demir Coin ,  Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. Değerini kulüp başarısı ve taraftar etkileşiminden alan Demir Token (DEMIR); taraftarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile taraftar ve kulüp arasında bir köprü görevi görecektir.

Demir Token, bir utility tokeni olması sebebiyle belirli bir amaç doğrultusunda üretilmiş ve bu amaca yönelik kullanımı olan hizmet kripto parası olarak her zaman taraftar ve kulüp arasındaki etkileşimleri Ethereum blokzinciri üzerinde gerçekleşmesini sağlayarak objektifliği ve güvenirliliği sağlayacaktır.

Demir Coin (DEMIR) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulüp kararlarında da etkin olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir.

Demir Coin Nasıl Alınır ?

Demir Coin alım-satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edin ;

  • Buradan kaydınızı başlatın .
  • Sizden istenilen , İsim , Soyisim , E-posta , Şifre alanlarını doğru bir şekilde doldurun .
  • Bilgileri yanlış girmeniz hesap onay sürecinizin uzamasına neden olacaktır .
  • Kullanıcı sözleşmesi , Aydınlatma metni , Açık Rıza Metnini ve diğer kutucuğu Onaylayın .
  • Hesap Oluştur yazısına tıklayın .
  • Tüm bu işlemlerin ardından , uygulama yada web sürümü üzerinden hesabınızı onaylayın .
  • Hesap onaylama işlemlerini tamamlamayan kullanıcılar alım-satım işlemleri gerçekleştiremez .
  • Kimlik ve diğer doğrulamaları tamamladıktan sonra , alım-satıma başlayabilirsiniz

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler