Pazartesi, Nisan 15, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberAzar nedir ? Azar nasıl kullanılır ?

Azar nedir ? Azar nasıl kullanılır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Azar, 2014’te piyasaya çıkışından bu yana bir numaralı görüntülü sohbet ve yeni insanlarla tanışma uygulaması haline gelmiştir. 2022’de daha fazla heyecan, daha fazla sürpriz ve daha fazla iletişim sunan yepyeni bir Azar’a merhaba diyoruz. Azar nedir , nasıl kullanılır ? Azar taş ücretleri , hesap açma ve silme ! Tüm bunların yanı sıra Azar uygulaması kendi içerisinde farklı ürün ve hizmetlere ev sahipliği yapıyor . Bunlar Live , Lounge ve Avatar . 

Azar nedir ?

Azar temelde basit bir anlatımla , kişilerin yeni arkadaşlıklar kurabileceği random yani rastgele bir şekilde yayınların size denk gelmesini sağlayan görüntülü sohbet uygulamasıdır . Azar uygulamasının kendi içerisinde farklı ürün ve hizmetleri bulunmaktadır . İşte o hizmetler ; live , lounge ve avatardır . 

azar para yükleme

Azar live nedir ?

Azar Live, topluluğunu bulmana yardımcı olan geliştirilmiş canlı yayın deneyimidir. Seçim senin elinde. Arkana yaslan ve en sevdiğin yayınları izle, misafir olarak eğlenceye katıl ya da paylaşmak istiyorsan, liderliği ele al ve kendi Live yayınını başlat.

Azar Lounge nedir ?

Yeni Azar Lounge, benzer düşüncelere sahip insanları bulmak için topluluğa göz atma yerin olacak. İlgini çeken kullanıcıları seç ve iletişime geçmeye hazır olduğunda onlara beğeni veya mesaj gönder.

Azar Avatar nedir ?

Avatar özelliği, her nerede olursan ol, olmak istediğin kişiyi yaratmanı sağlar. Tepeden tırnağa özelleştirme seçenekleri ve yeni arka plan filtreleri ile eşleşme deneyimin üzerinde bütün kontrol sana ait. Nasıl görüneceğine sen karar ver!

azar indir

Azar nasıl kullanılır ?

Azar uygulaması İphone , Android yada Huawei marka cep telefonları yazılımları ile uyumludur . Yani anlayacağınız tüm telefonların yazılımlarını desteklemektedir . Azar hesabı açmak için aşağıdaki sıralamayı takip ediniz ;

 • Android , Apple ve Huawei cihazınız için uygulamayı indirin .
 • Uygulamayı indirin .
 • Daha sonra Apple , Google kimliğinizle yada Mail adresiniz ile kullanıcı adı ve hesap oluşturun .
 • Hesap oluşturduktan sonra mail doğrulamalarını tamamlayın .
 • Sizi canlı video akışına yönlendirecektir .
 • Burada sağa kaydırarak kullanıcılar ile görüntülü sohbet edebilirsiniz .
 • İstediğiniz cinsiyette kişileri görmek için Taş almanız gerekmektedir .

Azar taş nedir , taş ücretleri ?

Azar uygulamasında yer alan taşlar; cinsiyet ve bölge tercihi, geçmiş sekmesinden arkadaş ekleme ve ekstra görüntülü arama yapma gibi premium servisleri kullanabilmek için gereklidir. Taş satın aldıktan sonra filtreleme ve özelleştirme yapabilirsiniz .

Taş satın almak için ‘Keşfet’ sekmesine (🌍) tıkladıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde yer alan Değerli Taş simgesine tıklayın.

Değerli Taş miktarlarına göre belirlenen farklı fiyat aralıklarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Güncel Taş Ücretleri aşağıdaki gibidir ;

 • 700+500 Taş : 50,99 TL 
 • 400+40 : 39,19 TL
 • 820+82 : 76,99 TL
 • 1700+170 : 153,99 TL
 • 4500+450 : 391,99 TL
 • 10000 : 1000 : 839,99 TL

Güncel değerli taş fiyatları yukarıdaki gibidir . Azar uygulamasında sohbetin temeli görüntülü konuşmaktır .

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler