Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberÜcretsiz Kripto Para Kazan ! Binance Öğren Kazan !

Ücretsiz Kripto Para Kazan ! Binance Öğren Kazan !

Kripto para sektörüne girmek için endişleriniz mi var ? Merak etmeyin lider kripto para borsası Binance tüm dünya üzerinde en çok kullanılan ve en güvenilir kripto para borsasıdır . Tüm bunların yanı sıra Binance , ücretsiz kripto para kazan etkinliğini duyurdu ! Rehber adımları takip ederek sizde 10 Dolar’a kadar kripto kazanabilirsiniz !

ücretsiz kripto kazan

Binance Öğren Kazan ile Kripto Para Kazan !

Kaydını tamamlayan kullanıcılar makaleleri okumaya, videoları izlemeye ve 23/06/2022 günü saat 10.00’dan (TSİ) tokenler tükenene kadar kısa testleri çözmeye başlayabilir! Tüm bu öğren kazan aktiviteleri sonucu kripto para kazanacaksınız . 

Ücretsiz Kripto Kazanmaya Başla !

Hak kazanan kullanıcılar, tamamladıkları kurslara veya kısa testlere bağlı olarak önceden belirlenmiş bir miktarda KNCFRONT veya tamamladıkları kursa veya teste bağlı olarak diğer projelerden token kazanabilme şansını elde edecektir. Her kursun yalnızca bir defa tamamlanabileceğini ve her kullanıcının tamamladığı kurs başına en fazla bir ödüle hak kazanabileceğini lütfen aklınızda bulundurun.

Kurallar Ve Şartlar

  • Yasa dışı şekilde toplu olarak kayıt edilmiş hesaplar ve alt hesaplar herhangi bir ödül almaya veya katılıma hak kazanamazlar
  • Ödüller sınırlı sayıdadır ve ilk gelen alır esasında dağıtılacaktır. Kullanıcılar, ilgili kursun ödülünü ancak kısa testi tamamladıktan sonra alabilirler.
  • Kullanıcıların kazanabileceği ödüller için ülke bazında üst sınırlar bulunmaktadır.
  • Hak kazanan kullanıcılar, birden fazla ödül almak için birden fazla kısa test çözebilirler.
  • Alınacak ödülün nihai değeri piyasa dalgalanması nedeniyle değişebilir.
  • Ödüller, kısa testi geçen kullanıcılara 48 saat içerisinde dağıtılacaktır. Kullanıcılar, ödüllerini Hesap > Ödül Merkezi sayfasına giderek kontrol edebilirler.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler