Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilSamsung Smart Tag nedir ? Samsung konum takip aygıtı !

Samsung Smart Tag nedir ? Samsung konum takip aygıtı !

Dünya’nın en çok akıllı telefon satış payına sahip , Güney Kore’li firma   , Samsung Galaxy S21 lansmanında , S21 modellerinin yanı sıra başka cihazlar da tanıtmayı planlıyor . Söylentiye göre teknoloji devinin , konum takibi yapabilme imkanı sunan , bir aygıt üzerinde çalıştığı doğrultusunda . Aygıt’ın isminin net olmamakla beraber Samsung Galaxy Smart Tag olacağı belirtiliyor. Peki tam olarak Samsung Smart Tag nedir ? Smart Tag ne işe yarar ?

Samsung konum takip aygıtı

 

Samsung Smart Tag nedir ?

Galaxy Smart Tag , Güney Kore’li firma tarafından üretilen , akıllı konum takip hizmeti sunan , akıllı bir aksesuardır. Smart Tag , net olmamakla beraber , iki ayrı model olarak tanıtılacak . Bunlar Smart Tag ve Smart Tag Plus olarak geçiyor. Smart Tag Plus modelinin , diğer modele göre daha büyük ve daha uzun pil ömrü sunduğu belirtiliyor. Cihazın şarj yerine , kutu içerisinde yer alan pil ile aktif hale getirildiği de söylentiler arasında . Farklı renkler ile küçük anahtarlık deliğine sahip aygıt sayesinde   ,çanta , anahtarlık gibi eşyalara kolayca takılabilir ve sökülebilir .

Önerilen Makale : Üçgen içerisinde iki ok ! Samsung üçgen işareti nedir ?

Samsung konum takip aygıtı !

Samsung konum takip aygıtının ,  çalışma prensibine gelir isek , cihaz sürekli kaybolmasından sıkıldığınız , çanta , evcil hayvan , cüzdan , mont , araba anahtarı aklınıza daha ne gelir ise bu cihazlara anahtarlık gibi takılarak , eşyanızın yada evcil hayvanınızın mesafesi hakkında bilgi alabiliyorsunuz . Hatta söylenilen bilgiye göre Smart Things uygulaması üzerinden , 30 metre mesafede ki eşyalarınızı AR kamera sayesinde , yapay zeka ile görüntüleyebiliyorsunuz .

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler