Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilRehberi geri yükleme işlemi nasıl yapılır ?

Rehberi geri yükleme işlemi nasıl yapılır ?

Yıl olmuş 2020 artık teknolojik açıdan he şeyin bir çözümünü bulmaktayız. Bugün silinen rehberi geri yükleme işlemi nasıl yapılır , adım adım anlatacağız. Öncelik ile burada ki işlem Android içindir için gereklidir. Başka bir yazıda bahsedeceğim. Tabiki bu sayfada için daha önceden rehberinizi yedeklemiş olmanız gerekir.

Rehberi geri getirme işlemi için gerekli hesaplar;

1- Hesapda önceden kurulu Google hesabı 2- Cihazda önceden kurulu Samsung Hesabı (  Samsung hesabı nedir? Samsung hesabı kurma )

Daha önceden Google hesabınıza göre yedeklediniz. Google hesaplarını kontrol ettiniz 0 kişi gözüküyor. Yapacağınız işlem sırası ile,

rehberi geri getirme

Google yedeğinden silinen rehberi geri yükleme ;

Silinen rehber , geri yükleme işlemi için aşağıdaki adımları izliyoruz.

1- Bilgisayarınızda Google Contacs görmek giriş yapıyorsunuz.
2-Giriş yaptıktan sonra, profil resmininiz yanında ayarlar simgesine tıklıyorsunuz.
3- Açılan sekmede lütfen geri al açılır tıklıyoruz.
4-Orada açılan sekmede hangi saat, gün, haftayı seçmeniz gerekiyorsa onu seçiyorsunuz.

işlem tamamlanmış oluyor. Sevgili Google diyor ki, sen, siz, o rehber rehberini siler, silinen rehberini geri getirmek ister diye, sonra sonra 30 gün boyunca Google kendi himayesinde bekletiyor.

En iyi telefon grafikleri yedek programları

1- Google Drive, Google Fotoğraflar
Google hesabınız, rehberiniz, fotoğraflarınız ve oyun yedeklemeler için ücretsiz olarak başlangıç ​​paketi 15 GB içindir. Telefonunuzdaki veriler Google ‘güvenilir ve güvenilir bir yöntemdir. Bu şekilde, rehber kara getirmek düşünmek gerek kalmaktadır.

2- Türkcell Yaşam Kutusu
Türkcell kullanıcı değil sadece Yaşam Kutusu boyutu 5 GB bulut depolama alanı mevcuttur. Eğer Turkcell’e 100 GB ‘a yakın, bulut depolama alanı gereklidir.

3- Amazon Drive
Bu adamlar sadece eşya satmıyorlar bilginiz olsun. Yazılım konusundada baya iyiler. Amazon Drive da başlangıç ​​için ücretsiz 5 GB bulut depolama alanı başlar.

Silinen rehberinizi geri getirmek için her koşulda, rehberinizi yedeklemeniz lazımdır. Rehberi geri getirmek için çeşitli programlar vardır. Ama bunlar için kök dizinine erişim ister. Yani gerekli Root ‘lu olması gerekiyor. Cihazınızı rootlamaya hiç gerek kalamadan rehberinizi yedekleseniz yeterli olacaktır.

Rehberi geri yükleme işlemini tamamlayamayanlar için videolu anlatım ;

Youtube kanalımıza abone olmayı ve orada ki videoları beğenmeyi unutmayın. Yazı ile anlamadığınız yerde yorum yapabilir yada mesaj gönderebilirsiniz.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler