Perşembe, Nisan 18, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberPort Network Nedir ? Port Token Nasıl Alınır ? Port Coin !

Port Network Nedir ? Port Token Nasıl Alınır ? Port Coin !

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Değerli okurlarımızın , ön satış halinde ki Kripto Paralardan alım yapar iken , projeyi detaylı araştırması , proje sahibi ekip hakkında bilgi edinmesi , projenin yol haritası ve partner anlaşmalarını göz önüne almaları fayda sağlayabilir . Her yıl yüzlerce coin projesi , ön satış vaadi ile milyonlarca kullanıcıyı dolandırmaktadır . Coin projelerinin ön satışlarına Global borsalarda yer alan Huobi , Binance , Gateio gibi borsalarda katılmanız riskini düşürebilir .  Port Network , 10 Haziran 2021 tarihi itibari ile kendi Kripto Para birimi olan , Port Token ‘i ön satışa sunuyor . PORT Network, pahalı bulut hizmetlerine uygun bir seçenek olmasının yanı sıra, pahalı donanım ve bakım gereksinimleri ve ücretleriyle karşılaştırıldığında uygun maliyetli bir seçim olabilmektedir .  Peki tam olarak , Port Network Nedir ? Port Token Nasıl Alınır ? Port Coin Port Token Nedir ?

port token nedir

Port Network Nedir ? Port Token Nedir ?

PORT Network, dünya çapında yeni yenilikçi, yüksek performanslı dayalı bulut ve gönüllü bilgi işlem için dağıtılmış  bir blok zinciridir . PORT Network, pahalı bulut hizmetlerine uygun bir alternatiftir. Pahalı bulut hizmetleri ile karşılaştırıldığında  donanım ve bakım gereksinimleri açısından uygun maliyetlidir .Evden veya evinden, yedek kapasitesi olan herkes kendi sunucusu ile katılabilir. Katılım sağlayarak PORT Jetonları kazanabilirsiniz . Burada, yüksek bilgi işlem gücü olan tüketiciler hizmet satın alabilirler. Günümüz dünyasında, çoğu zaman bilimsel alanlarda birçok şirket, yüksek düzeyde bilgi işlem gücü gerektirir. Çoğu zaman bunlar sadece sınırlı bir süre için gereklidir. Bu işlemler sırasında büyük miktarda kullanılabilirliğe dikkat edilmektedir . Proje detaylarına bakıldığı zaman , kullanıcılar için pek fayda sağlayan ve sağlıklı bir ön satış olarak görmediğimi belirtmek isterim .

Port Network Misyonu

 • Gönüllüler için merkezi olmayan bir sistemin geliştirilmesi
 • Maliyet etkin bir şekilde büyük miktarda kaynak sağlamak
  ve ölçeklenebilir yol haritası çizmek
 • Mevcut kapasiteyi kullanmak ve bunun için müşterileri PORT Jetonları ile ödüllendirmek
 • Pahalı satın alma maliyetlerinden kaçınmak ve tüketiciler için bakım imkanı
 • Çevreye duyarlı bir sistem oluşturmak .

port token nedir

Port Token Nedir ? Port Token Nasıl Alınır ?

Port Token , Port Network tarafından , fon sağlayabilmek ve bulut istemcileri ödüllendirmek geliştirilmiş Kripto Para birimidir . Hali hazırda sadece ön satışı bulunmaktadır. 10 haziran itibari ile ön satış başlamış durumdadır. Toplam 50 kademe ile her faz artırımında fiyat artırımı yapılarak ön satışın tamamlanması bekleniyor . Toplam arzı 100.000.000 adet olmakla beraber , 50.000.000 Port Token ön satış ile satılması bekleniyor . Tokenlerin %50 si Ön satış için , %25 pazarlama , %10 kurucular ve ekip , %10 danışmanlar ve %5 ‘i ödül olarak satılacak ve dağıtılacaktır .

Port Token Yol Haritası

 • 2020 2. Çeyrek Konsept detaylandırıldı ve tamamlandı.
 • 2020 3. Çeyrek GmbH kurulur ve bir iş planı ve teknik inceleme hazırlandı.
 • Q4 Programlama çalışmalarının başlangıcı.
 • Q1 2021 PORT jetonu oluşturulur ve PORT ICO aşaması satışı için hazırlıklar yapılır.
 • Q2 2021 1. aşama ile PORT ICO’nun ön satışının başlaması
 • 2021 3. Çeyrek PORT jeton aşaması satışı
 • 2021 4. Çeyrek Yazılımın piyasaya sürülmesi; PORT jetonunun ticareti DEX ve CEX borsalarında başlar
 • Q1 2022 Pazarlama kampanyası WWW’de ve TV’de başlıyor
 • Q2 2022 Öne çıkan ortaklıklar devam eden ağa beslenir
 • Q3 2022 Basın faaliyetlerinin genişletilmesi
 • Binance Referans Kodu % 20 Komisyon İndirimi Kazanın ! Binance 20 İndirim !

port coin

Port Token Nasıl Alınır ? Port Coin Nasıl Alınır ?

Bilmeniz gereken en önemli nokta , ön satışlar yüksek risk içermektedir . Ülkemizde çoğu kullanıcı ön astışlardan ciddi zararlarla karşı karşıya kalmaktadır. Kullanıcılar ,  global borsaların ön satışına katılması daha doğru bir seçim olabilir . Bu tarz ön satışlar yüksek risk içerebilir . Lütfen projeyi detaylı incelemeden ,ve araştırmadan ön satışlara katılmayın .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler