Onlyfans nedir ? Only fans nasıl kullanılır ?

Son zamanlarda İnternet ortamında , kullanıcıların çok fazla denk geldiği bir site olan Onlyfans.com . Londra merkezli bir abone tarzı para kazanma güdüsünü benimsemiş web sitesidir. Genelde yetişkin içeriklere sahip olsada , içerik üreticiler arasında , müzisyen , doktor , diyetisyen ve spor hocaları da yer almaktadır. Peki tam olarak Onlyfans nedir ? Only fans nedir ve Onlyfans nasıl kullanılır ? 

only fans nasıl kullanılır

Onlyfans nedir ?

Onlyfans , herkes kazanabilir mantığı ile tasarlanan ve geliştirilen sosyal medya hizmeti sunan bir web sitesidir. Londra merkezine sahip olan Web sitede , aylık 100 .000 – 1.000.000 dolar arası hatta daha üzerinde para kazandırma imkanı bulunmaktadır. Sitenin mantığı tam olarak , kullanıcılar siteye üye oluyorlar . Üyelik işleminden sonra yayınladıkları video yada fotoğraflardan para kazanabiliyorlar . Üye olan kullanıcı , hayranı olduğu bir kişinin paylaşımlarını görebilmek için , aylık abonelik olan ücretlerini ödemek zorunda kalıyor . Premium hesaplar dışında tabi ki ücretsiz hesaplarda bulunmaktadır. Bu hesapların gönderileri izlemek için yine kart bilgilerinizi girmek zorundasınız. Ne kadar çok fazla aboneye sahip olursanız , o kadar fazla para para kazanma imkanınız oluyor .

onlyfans ne demek

Önerilen Makale : Kripto ile Pasif Gelir Elde Edin !

Onlyfans nasıl kullanılır ?

only fans nedir

Onlyfans uygulamasını kullanmadan önce , website de ve uygulamada yer alan içeriklerin %80 den fazlasının yetişkin içeriğine sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Siteyi kullanım amacınıza uygun olup olmadığını bu konuyu düşünerek değerlendirebilirsiniz . Para kazanma imkanı sunan site , neden diğer sosyal medya uygulamalarını kullanmalıyım ? Sorusunu da yanında getiriyor . Onlyfans uygulaması kullanabilmek için öncelik ile üye olmanız gerekmektedir.

Onlyfans uygulaması ile üye olma amacınız para kazanmak ise , sürekli içerikler üreterek , kullanıcıların sizin sayfanıza hayran olmasını sağlayabilmelisiniz. İçeriklerinizde merak uyandıracak şekilde paylaşımlar yapmalısınız. Eğer ben içerik  üretmek istemiyorum , bir girip neler var yok bakıp sağa sola hayran olup para harcamak istiyorum derseniz de , yapmanız gerekenler sırası ile ;

  • Onlyfans sitesine tıklayınız .
  • Açılan sayfa yer alan , Google , Twitter yada Sign Up For OnlyFans.com yazısına tıklayarak üye olma aşamasına gelin.
  • Üyelik bilgilerinizi tamamladıktan sonra , herhangi bir hayranınıza abone olabilirsiniz .
  • Abonelik işleminin tamamlanabilmesi için , Banka Kart bilgilerinizi siteye girerek , ödeme yapmalısınız.
  • Ücretsiz hesapları bile görüntüleyebilmek için yine kart bilgilerinizi girmek zorundasınız .
  • Sitenin içeriğinin çok fazla sayıda yetişkin fotoğraf , video ve dosyalardan oluştuğunu belirtmekte fayda var .
  • Önerilen Makale : Likee nedir ve nasıl kullanılır ? LIKE Video nedir ?