Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKaydol 3 Adet BTXN Coin Kazan!

Kaydol 3 Adet BTXN Coin Kazan!

Son zamanlarda yer alan kripto para airdropları sayesinde kullanıcıları bedava kripto kazanabiliyor. Türkiye’nin en çok kullanılan kripto para borsası Bitexen kiyasliyoruz.com aracılığıyla yeni kampanya başlattı. Bitexenli yaptığın her arkadaşın için hem sana hem arkadaşına 3 BTXN hediye!

Bitexenli yaptığın her arkadaşın için hem sana hem arkadaşına 3 BTXN hediye!

Türkiye’nin lider kripto para borsası aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kaydolan her kullanıcıya 3’er BTXN Coin dağıtıyor. İşte yapmanız gerekenler;

btxn coin hediye

  • Kimlik bilgilerinizi doğru olarak girmemeniz, hesap onay sürecinizin uzamasına sebebiyet verecektir.
  • Tüm alanları doğruladıktan sonra Kullanıcı Sözleşmesi,  ve KVK Politikası ‘ni okuyun ve onaylayın. onaylıyorum.
  • Bu kampanya 18 yaşından büyükler içindir.
  • Tüm işlemler ardından Mail kutunuza doğrulama gelecektir. Doğrulamayı tamamlayın ve KYC kimlik doğrulamasına geçin.
  • Daha sonra kripto al sat işlemleri yapabilirsiniz.
  • Tüm bu işlemlerin ardından 3 adet BTXN Coin kazanabileceksiniz.

Bitexen Nedir?

Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiş, bir online dijital varlık alım satım platformudur.

Bitexen, bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği, finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirildi.

Bitexen Teknoloji A.Ş., mevcut yerel ve global dijital varlık alım satım platformları analiz edilerek, yenilikçi bir bakış açısıyla, dijital varlık yatırımcısının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global bir platform oluşturma hedefiyle kuruldu.

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesini kullanıcılarına sunan Bitexen Teknoloji A.Ş. Dijital Varlık Alım Satım Platformu’nda yüzden fazla dijital varlık listelenmektedir.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Bitexen Teknoloji A.Ş. 25.000.000 Türk Lirası ödenmiş sermaye ile hizmet vermektedir.

Bitexen, 2018 yılında Bitexen.com’un hizmet göstermesi ile faaliyetlerine başlamış ve Türkiye’nin en eski dijital varlık platformlarından bir tanesi olmuştur. Dijital varlık alım satım platformunun tüm mimarisinin ekip tarafından oluşturulması ile platform üzerindeki hakimiyetin tamamen Bitexen’e ait olması ise operasyonel süreçteki özgürlüğümüzü sağlamaktadır

BTXN Coin Nedir?

BTXN Coin, Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından oluşturulan ekosistemin en güçlü unsurudur. Ücretsiz dağıtılan BTXN Coin ile kullanıcılar platformu ve teknolojiyi deneyimlerken sahip oldukları BTXN Coin ile Bitexen.com üzerinde birçok avantajdan faydalanmaktadırlar.

BTXN Coin 15,000,000 adet oluşturulmuştur. Sadakat projesi olarak başlayan BTXN Coin projesinde hiçbir token satılmamış ve Bitexen Teknoloji A.Ş’ye ve ekibe ait token ayrımı gerçekleştirilmemiştir. Tüm BTXN Coinler kullanıcılara kayıt yolu, yarışma ve kampanyalarda kullanılmak adına tahsis edilmiştir.

BTXN Coin Kaç TL?

Yazı tarihiyle 1 BTXN Coin ₺17.79 ‘dur. Fiyat değişiklik gösterebilir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler