Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberHatom (HTM) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Hatom (HTM) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Startup alanında yer alan Hatom Coin, yakın zaman USDT paritesinde borsalarda listelenecektir. İşte Hatom (HTM) Coin hakkında tüm detaylar

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Ön satışı yakın zamanda başlayacak olan Hatom, dünyanın en büyük borsasında ön satışa sunuluyor. Peki tam olarak, Hatom (HTM) Coin nedir, nasıl alınır?

Şimdi Hatom (HTM) Alım-Satımına Başla, Bonus Kazan!

Hatom (HTM) Coin Nedir?

Hatom, MultiversX üzerinde DeFi’yi desteklemeye adanmış tam bir Ekosistem inşa etmiştir. Bir kredi ve borç verme protokolü, likidite teminatlama, yerel bir sabitcoin ve diğer girişimler gibi pek çok ürünü içeren Hatom, peyzajı şekillendirmek için tasarlanmış bir dizi ürün sunmaktadır.

Hatom’un ekosistemi, kullanıcılara güvenli, şeffaf ve kullanıcı dostu bir şekilde DeFi hizmetlerine erişim sağlama konusunda taahhütte bulunurken, MultiversX blok zinciri içinde ölçeklenebilirlik ve güvenlik üzerinde durmaktadır.

Hatom’un on-chain Yönetişimi, “HTM Token” sahiplerine blockchain üzerinde doğrudan protokol değişiklikleri için oy kullanma yetkisi veren bir mekanizma kullanmaktadır. Bu sistem, bireysel kullanıcılara Yönetişim sürecinde daha fazla etki sahibi olma imkanı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Bu yapı altında, Yönetişim önerileri topluluk arasında anketler aracılığıyla yayımlanır ve onay için gerekli oyları alması durumunda uygulanır. On-chain Yönetişim mekanizmaları, DeFi platformları genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Oy kullanma hakları veya bir öneride bulunma yetkisine sahip olabilmek için genellikle belirli miktarda “HTM tokeni” elde etmeniz gerekmektedir.

Hatom Protokolü Ekibi sürekli olarak geri bildirimleri toplamakta ve bunları topluluğun ihtiyaçları ve tercihleriyle uyumlu özel anketler oluşturmak için kullanmaktadır, böylece uygulamanın sürekli olarak güncellenmesi sağlanır.

Anketler, “App” içindeki oy bölümünde bir araya getirilir ve topluluğa, önerilen özelliklerin uygulanıp uygulanmamasını belirlemek için 2-3 günlük bir süre verilir.

Eğer oylar olumlu bir sonuç verirse, önerilen özellikler ilgili günlerde Hatom Protokolüne entegre edilir ve bu da topluluğun platformun gelişimini şekillendirmedeki aktif katılımını yansıtır.

Hatom Coin Nasıl Alınır?

Hatom Coin satın almak için borsaya kaydolmanız gerekir. Hatom (HTM) satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Gate.io borsasına kaydolun: Hatom almak için öncelikle borsalara kaydolmanız gerekmektedir.
  2. KYC ve Doğrulamaları tamamlayın: Borsalar güvenlik açısından şahsi bilgilerinizi doğrulamanızı isteyecektir. Doğrulama fonlarınızın güvenliği için önemlidir.
  3. Borsaya para yada kripto aktarın: Hatom almak için USDT ihtiyacınız vardır. Hesap doğrulamasını tamamladıktan sonra kredi kartı yada banka kartınızla USDT alabilir yada başka kripto para borsasından para aktarabilirsiniz.
  4. Hatom Coin satın alın: Tüm işlemleri yaptıktan sonra USDT paritesinde USDT/Hatom çiftini bulun ve ticarete başlayın.

Hatom Gateio

Hatom Startup işlemlerinin ardından Gate.io borsasında USDT paritesinde listelenecektir. HATOM satın almak için yukarıdaki bağlantıyı kullanın.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler