Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberGateio Borsası , Crafting Finance Ön Satışı ! CRF Coin Nedir ?

Gateio Borsası , Crafting Finance Ön Satışı ! CRF Coin Nedir ?

Yeni çıkan coinlerin ilk adresi olarak bilinen , Gateio borsası yeni bir ön satış duyurdu ! Gateio borsası , Crafting Finance ön satışını duyurdu ! Crafting Finance Nedir ? CRF Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Crafting Finance Nedir ?

Crafting, yenilikçi bir sentetik varlık ihraç ve ticaret platformudur. Crafting, opsiyon vadeli işlemleri ve diğer türevler, sabit paralar ve tahviller gibi sentetik varlıkların yanı sıra NFT’den parçalanmış varlıklar ve hatta daha karmaşık programlanabilir sentetik varlıklar ihraç edilmesini destekler. Crafting, bir Synthetix kullanır. Bireysel varlıkların (işlem çiftlerinin) likiditesini toplayan ve sıfır kaymalı ticarete olanak tanıyan SDP ticaret formatı gibi. Sentetik bir varlık ihraç platformu olarak Crafting, sentetik varlıklar oluşturmak için varlık taahhütlerini gerektirir ve Crafting, BTC/ETH dahil olmak üzere birden fazla varlığın taahhütlerini destekler.

crf coin

 

CRF Coin Nedir ?

CRF Coin , Crafting Finance protokolünün ana belirtecidir. CRF Coin , Gateio borsasında ön satış ile kullanıcılara sunulmaktadır . Toplam arzı , 2,000,000,000 adettir. Ön satış adeti ise , 2,000,000 Token’dir . Ön satış başarılı gerçekleştiği takdirde , CRF Coin Gateio borsasında listelenecektir .crf coin nedir
Crafting Finance Nasıl Alınır ? CRF Coin Nasıl Alınır ?

Crafting Finance ön satışına katılabilmek için , öncelik ile Gateio borsasına kayıt olmanız gerekmektedir . Daha sonra kimlik doğrulaması ile kaydınızı tamamlamanız gerekmektedir. Kayıt işlemleri için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz !

  • CRF Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler