Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFlowcom Coin Nedir ? Fig Coin Nasıl Alınır ? Fig Token !

Flowcom Coin Nedir ? Fig Coin Nasıl Alınır ? Fig Token !

Son zamanlarda , Kripto Para hacminde ciddi azalmalar söz konusu olsa da , kullanıcılar uzun vade yatırım yapabileceği yeni Kripto Paraları keşfetmeye çalışıyorlar . ICO adını verdiğimiz bu ön satışlar , bazen uçuk getiriler sağlar iken , bazen iken beklentiyi karşılayamayabiliyor. Peki son zamanlarda , internet ortamında adını çok duyduğunuz , Flowcom Coin Nedir ? Flowcom Nedir ? Fig Coin Nasıl Alınır ? Fig Token ! Fig Coin Nedir ?   Hakkında tüm detaylar !

flowcom coin nedir

Flowcom  Nedir ? Flowcom Coin Nedir ?

FlowCom, Milyar Dolarlık reklam endüstrisinden tasarım ve 5G ve uydu interneti kitleye ulaştırmayı amaçlayan üç partili bir mimari uygulama ve projedir. Birinci Parti : 5G veya uydu kullanmak isteyen internet kullanıcıları (veya sörfçüler) yerinde internet bağlantısı sunmak . İkinci Parti : 5G tabanlı ve/veya uydu internet servis sağlayıcıları.  Üçüncü Parti : İnternet gezginlerinin faaliyetlerine katılmak isteyen tüccarlar ve kendi seçtikleri ürünler veya markalarla etkileşimler kurmak . Flowcom , reklamverenler ile , internet sörfçüleri arasında ticari bir ilişki kurmayı planlıyor . Aynı Tiktok , Youtube ve diğer video uygulamaları gibi. Burada yer alan , ödemeler ise Flowcom firmasına ait Fig Coin , Fig Token ile gerçekleştiriliyor . Şirketin başında ise , genç girişimci ve Kripto Paralar hakkında uzman olan David Bortins yer alıyor . 

fig token nedir

Fig Coin Nedir ? Fig Token Nedir ?

Fig Coin , Fig Token , Flowcom şirketi tarafından geliştirilen kripto para birimidir . Toplam arzı , 38.900.000 adettir. Binance Smart Chain ağı kullanılarak geliştirilen kripto para şu an için ön satış durumundadır . Ön satışlar ilk etapta 3 faz halinde kademeli olarak devam edecektir. Fig Token yol haritası aşağıdaki gibidir .

Fig Coin Yol Haritası

FlowCom, 20 Mart’tan 20 Haziran’a kadar FiG için bir dizi ön satış gerçekleştiriyor. Ardından FlowCom, 27 Haziran’da Binance Smart Chain’de FiG IDO’yu piyasaya sürecek. Ön satış jetonu kazançlı indirimlerden yararlanacak; ve satış öncesi jetonun kilidi aşamalar halinde açılacaktır. Ön Satışımız 9 milyon USDT artırmayı hedefliyor. Detayları aşağıda verilen üç aşama vardır:

 • Ön Satış 1 , 20 Mart’tan itibaren  5,2 Milyon Fig Coin, Fig başına 0,38 USDT oranında satışa sunulmaktadır.
 •  Ön Satış 2, Ön Satış 1 için belirteç tahsisi bittikten hemen sonra başlar. 5,2 Mil FiG fiG başına 0,58 USDT oranında sunulmaktadır.
 • Ön Satış 3, Ön Satış 2 için belirteç tahsisi bittikten hemen sonra başlar. 5,2 Mil FiG Şekil başına 0.79 USDT oranında sunulmaktadır. Satış öncesi satın alma için minimum değer 50 $ ‘dır. Ön satışımız 26 Haziran’da sona eriyor. artık Satış öncesi belirteci, Ön Satışın sonunda yakılır. Binance Smart Chain üzerinde FiG IDO gerçekleştireceğiz 27 Haziran’da, Şekil başına 1 USDT oranında.
 • Presale Token Unlock: IDO tarihinden itibaren, presale tokenin kilidi açılacaktır. İçinde 27 Haziran 00:00’dan itibaren ilk 30 saat, her saat %1 serbest bırakılacaktır. Daha sonra, kalan %70’i, günlük %1 oranında açılacaktır.
 • FiG borsa listesi: FlowCom, FiG’nin listelenmesi için büyük borsalarla aktif olarak görüşüyor kendi platformlarında. Planımız, günlük hacim ile ilk 50 borsada FiG’yi kullanıma sunmaktır. FiG başına 2 USDT’lik beklenen bir ilk listeleme ile Temmuz ayı sonunda 1 Milyar Doları aştı. Daha sonra, FiG’nin günlük hacmi 2 milyar doları aşan ilk 25 borsada listelenmesini hedefliyoruz. Q4/2021 ve 2021’in sonuna kadar en az 5 büyük borsa. Daha fazla bilgi yayınlayacağız Bu listelerde, değişim ortaklarımızla olan düzenlemeleri tamamladığımızda gerçekleştirilecektir. 
 • ADA COİN ALTYAPISINDA OLUŞTURULAN REVUTO , ÖN SATIŞTA 10 ADET BONUS !

fig token nasıl alınır

Fig Coin Nasıl Alınır ? Fig Token Nasıl Alınır ?

Fig Coin hakkında gerekli araştırma ve incelemeyi yaptıktan sonra , ön satışa katılmaya karar verdiyseniz , yapmanız gereken sırası ile ; Fig Coin nasıl alınır ? Fig Token Nasıl Alınır ?

 • Öncelik ile Flowcom sitesinin kayıt ekranına BURAYA tıklayarak ulaşınız .
 • Daha sonra açılan sayfada yer alan , Sadece Username ve E-mail kısımlarını doldurunuz !
 • Doldurma işlemi yaptıktan sonra , mail kutunuza bir doğrulama kodu gelecektir . O kod ile birlikte açılan sekmede sizden istenen Password yani şifrenizi oluşturunuz .
 • Daha sonra , açılan sayfada yer alan Depozito yazısına tıklayın . Depozito para yatırma kısmıdır.  Fig Coin almak için , Trx , Bnb , Usdt adlı kripto para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz . Adresleri doğru kopyalayıp , satın alma işlemlerinizi doğru tamamladığınızdan emin olunuz .
 • PointPay Nedir ? Pxp Coin Nasıl Alınır ? Pxp Token Nedir ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

1 Yorum

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler