Cuma, Nisan 19, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilSms sorunu nedir ? 4 haneli sms hatası çözümü .

Sms sorunu nedir ? 4 haneli sms hatası çözümü .

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

4 haneli sms hatası , sms hatası ve  sms sorunu nedir ? Çözümü bu yazımızda. Bugün neredeyse herkesin karşılaştığı bir problemi ele alacağız.

Sms sorunu nedir ?

4 haneli numaralara sms gönderme hatası , sms hatası problemini çözümü ile birlikte sizlere aktaracağız.Mesajı gönderirken hiçbir hatayı belirtmeden sadece gri renge bürünen bir metin ile karşılaşırsanız,merak etmeyin kontör ,mesaj hakkı vs. kullanım hakkınız dolduğu için değildir, sadece cihazınız premium mesaj göndermeye kapatılmıştır.

Bunun için operatör şirketlerini aramaya,telefonculara gidip para vermeye hiç gerek yoktur. İnternete girip yazmanız yeterlidir.Aslında çoğu şeyin çözümü için internete yazmanız yeterlidir.Şimdi ‘yeter kardeşim ne boş yaptın demeden çözümü size anlatayım.İşlem çok basit.

Tor Browser ! İnternetin karanlık yüzüne erişin !

Çözüm

Ayarlara giriş yaptıktan sonra,burada uygulamalar bölümüne tıklıyoruz,daha sonra,uygulamalarda,mesajlar uygulamasını seçiyoruz,sonrasında sağ üst tarafta 3 nokta işareti göreceksiniz.Ona tıkladıktan sonra açılan ekranda Premium metin mesajları servisini kullan diye bir yazı göreceksiniz,seçtikten sonra orada asla izin verme seçeneğini,her zaman sor olarak değiştirmeniz yeterli olacaktır.  Bu şekilde Sms gönderememe sorunu çözmüş olacaksınız..

Sıralı anlatım ile

1- Cihazınızdan Ayarlar  kısmına  giriş.

2-Açılan sayfada Uygulamalar kısmını seçiyoruz.

3-Sağ üst tarafta bulunan 3 noktayı seçiyoruz.

4-Açılan sekmede ,  Özel Erişim seçeneğini tıklıyoruz.

5-Başlıklar arasından , Premium metin mesajlarını seçiyoruz.

6-Her zaman izin ver , yada sor seçeneğini tıklıyorsunuz.

Sor seçeneğine tıkladıktan sonra , sms gönderir iken gelen bildirime hayır derseniz , yine sms hatası ile karşılacaksınız . Tabiki sms  sorunu çözümü her telefonda aynı şekilde olmadığını belirtmek isterim, diğer Android  cihazlarda bu yöntem yerine , direk mesajlar uygulamasında bulunan 3 noktayı seçerek , mesaj uygulamasının ayarlarından yada, uygulamalar kısmından mesajları seçerek yine buradan , uygulamanın izinleri kısmından yer almaktadır.

Operatör firmaları hakkında daha fazla bilgi almak ister iseniz Turkcell Türk Telekom Vodafone    yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

spot_img
Diğer Yazılar

5 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler