Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCarrieverse (CVTX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Carrieverse (CVTX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Lider altcoin borsası yeni bir coin ön satışını ve listelemesi duyurdu. Peki tam olarak, Carrieverse (CVTX) Coin nedir, ön satış fiyatı, nasıl alınır?

Carrieverse (CVTX) Coin Ön Satışına Şimdi Katılın!

Carrieverse (CVTX) Coin Nedir?

CVTX, meta veri deposu, cüzdan, NFT, De-Fi, DEX, DAO vb. dahil olmak üzere çeşitlendirilmiş Web3 uygulamalarını deneyimlemek için Cling platformunda yerel bir para birimi ve yönetişim tokenidir. Web3’ün toplu olarak benimsenmesi için Cling, bu yılın ilk yarısında Carrieverse’i başlatıyor.

Carrieverse, Polygon tarafından desteklenen Life-logging Metaverse’dir. Carrieverse, kullanıcıların arazilerini, binalarını ve içeriklerini dijital varlık olarak oluşturmaları, inşa etmeleri ve sahiplenmeleri için kendi karakterleri olarak benzersiz avatarları oluşturmalarına ve özelleştirmelerine olanak tanır. Carrieverse, içerik tüketimi, içerik üretimi, sosyal etkileşimler için tüm nesiller boyunca yalnızca kripto kullanıcılarını değil, Y kuşağını, Z Kuşağını ve Alfa Kuşağını da hedefleyerek sağlam bir kullanıcı topluluğu ve çeşitli etkili yaratıcılar oluşturur.

Carrieverse (CVTX) Coin Nasıl Alınır?

  • Buradan kaydınızı başlatın.
  • Açılan ekran bilgilerinizi doğrulayın.
  • Son olarak KYC doğrulamasını tamamlayın.
  • Biraz kripto transfer ederek Startup alanına giriş yapın.
  • Belirtilen tarihte Carrieverse alanına girin.

Token Listeleme Detayları

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler