Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBone ShibaSwap Coin Nedir?

Bone ShibaSwap Coin Nedir?

Shiba ekosisteminde geliştirilen Bone en çok ilgi gören memecoinler arasında yer alıyor. Bu yazımızda Bone ShibaSwap hakkında yorumlar, analizler ve fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Bone ShibaSwap (BONE), ShibaSwap merkezi olmayan borsa (DEX) yönetim tokenidir ve oy verme işlevselliğine sahiptir. Yazının devamında Bone ShibaSwap Coin nedir, nasıl alınır, yorum, analiz ve fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. ,

Şimdi Bone ShibaSwap Coin Satın Almaya Başlayın, Bonus Kazanın!

Bone ShibaSwap Coin Nedir?

BONE ShibaSwap, Shiba Inu topluluğuna, yani Shib Army’ye, önümüzdeki öneriler üzerinde oy kullanma, öneriler sunma ve gelecekteki NFT’lere erişim sağlar. Kullanıcıların daha fazla BONE tokeni varsa, oyları daha büyük öneme sahip olur.

BONE, Shiba ekosistemindeki Ethereum tabanlı tokenidir ve Shiba Inu (SHIB) ve Doge Killer (LEASH) tokenleri dahil olmak üzere bir dizi tokeni içerir. Shiba Inu web sitesine göre, SHIB “Dogecoin (DOGE) katili” olarak adlandırılıyor. Popülerliği nedeniyle, proje kripto alanında en büyük ikinci köpek ilhamlı memecoin olarak biliniyor.

ShibaSwap borsası, kullanıcıların SHIB tokenlerini diğer kriptolarla takas etmelerine izin vermek amacıyla 7 Temmuz 2021’de başlatıldı. BONE, ekosistemdeki orta bir halkadır. ShibaSwap’ta, SHIB sahipleri BONE ödül tokenleri için likidite sağlarlar. Kullanıcılar tokenleri staking yaparak ödüller kazanabilirler. Ödüller, staking yapılan token miktarı ve süresine bağlıdır.

Bone ShibaSwap Nasıl, Nereden Alınır?

Bone satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Gate.io borsasına kaydolun: BONE almak için öncelikle borsalara kaydolmanız gerekmektedir.
  2. KYC ve Doğrulamaları tamamlayın: Borsalar güvenlik açısından şahsi bilgilerinizi doğrulamanızı isteyecektir. Doğrulama fonlarınızın güvenliği için önemlidir.
  3. Borsaya para yada kripto aktarın: Bpne almak için USDT ihtiyacınız vardır. Hesap doğrulamasını tamamladıktan sonra kredi kartı yada banka kartınızla USDT alabilir yada başka kripto para borsasından para aktarabilirsiniz.
  4. Bone satın alın: Tüm işlemleri yaptıktan sonra USDT paritesinde USDT/BONE çiftini bulun ve ticarete başlayın.

Bone ShibaSwap Yorum ve Geleceği

Meme coinler ciddi yükselebilir ve ciddi düşüşler yaşayabilir. Bone Shiba ekosisteminde geliştirilmiş bir meme coindir. Bone gelecekte ekosisteme daha çok entegre olarak daha fazla kullanıma sahip olacaktır. Buda Bone yorum ve geleceği açısından olumlu bir hamledir.

Bone ShibaSwap Teknik Analiz

Teknik göstergelerimize göre, Korku ve Açgözlülük Endeksi 52 (Nötr) gösterirken, mevcut duygu Boğa yönünde . Bone ShibaSwap, son 30 günde %12,38 fiyat dalgalanmasıyla 18/30 (%60) yeşil gün kaydetti.

Teknik göstergelerimize göre, Bone ShibaSwap’in 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay düşecek ve 27 Ağustos 2023’e kadar 1,067739 $’ ı görecek. Bone ShibaSwap’in kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 27 Ağustos 2023’e kadar 1,282264 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor .

Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı alındığını (70’in üzerinde) gösteren popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 60.17’de, bu da BONE piyasasının nötr bir konumda olduğunu gösteriyor.

Bone destek ve direnç seviyeleri: 1,295260$ değerindeki pivot noktası (P1) baz alındığında , Bone ShibaSwap 1,274095$ 1,252065$ ve en güçlüsü 1,230900$ destek seviyelerine sahiptirBenzer şekilde, Bone ShibaSwap direnç seviyeleri 1,317290 $ , 1,338455 $ ve 1,360485 $’ dır

Bone ShibaSwap Fiyat Tahminleri

Kripto piyasasının oldukça değişken olduğu bilinmektedir ve Bone ShibaSwap’in gelecekteki fiyat noktalarını tahmin etmek zor bir görevdir. Fiyatları etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu nedenle, sitemizde yer alan tahminler finansal tavsiye olarak kabul edilmemeli ve kendi araştırmanızı yapmanız önemlidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce mali danışmanınıza başvurmanız önerilir. Unutmayın ki kripto yatırımları her zaman riskli olabilir ve sermaye kaybına yol açabilir. Dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket etmek önemlidir.

2023 yılında, kripto piyasasının kışından çıkarken, Bone ShibaSwap’in maksimum 2,55$’lık bir fiyata ulaşmasını bekliyoruz. Beklenen minimum fiyat 1,70$ ve ortalama fiyat 2,12$ civarında olacak.

2024 yılında Bone ShibaSwap’in yeni zirvelere ulaşmaya devam edeceğini öngörüyoruz. Algoritmamız 2024 için Bone ShibaSwap’in maksimum 3,96$’lık bir fiyata ulaşabileceğini ve yıl boyunca ortalama fiyatın 3,54$ civarında kalacağını tahmin ediyor. Eğer bir ayı piyasası ortaya çıkarsa, BONE’nin 2024’te ulaşabileceği minimum fiyat 3,11 dolar olacaktır.

2025’te, Bone ShibaSwap’in birçok iş sektöründe tanınırlık kazanmasıyla etkileyici bir büyüme bekliyoruz. Sonuç olarak, fiyatın 5,38 dolara kadar yükselebileceği ve ortalama 4,95 dolar civarında olabileceği öngörülüyor. Bone ShibaSwap’in minimum fiyatının 4,53$ olması mümkündür.

2026’da kripto pazarındaki sermayenin devam eden büyümesiyle Bone ShibaSwap’in ortalama 6,37$’lık bir fiyata ve maksimum 6,80$’a ulaşabileceğini tahmin ediyoruz. Bir satış gerçekleşirse, beklenen minimum fiyatın 5,95$ olacağı öngörülüyor.

2027’ye gelindiğinde, Bone ShibaSwap’in dünyanın dört bir yanındaki ülkeler tarafından benimsenmesi göz önüne alındığında, ortalama fiyatın 7,79$ ve maksimum fiyatın 8,21$ olabileceği tahmin edilmektedir. Aynı yıl için minimum fiyatın 7,36 dolar olması mümkündür.

2028’de, düzenleyicilerin kripto dünyasını kabul etmeye başlamasıyla Bone ShibaSwap’in benimsenmesinin artması beklenmektedir. Yatırımcılar 2028 yılına kadar Bone ShibaSwap’in maksimum 9.63$’a ve ardından minimum 8.78$’a ulaştığını gözlemleyebilirler. 2028 için ortalama fiyatın 9,20 dolar olması bekleniyor.

2029’da, son 5 yıldaki büyüme nedeniyle bir başka büyük boğa dönemi yaşanabilir. Bu durumda Bone ShibaSwap yatırımcıları, BONE’nin maksimum 11,04$ ve ortalama 10,62$ fiyatına ulaşabileceğini görebilirler. Teknik analizimize göre elde edilen minimum fiyat 10,19$ olarak tahmin ediliyor.

2030 yılında, BONE’nin piyasa duyarlılığına bağlı olarak 12,46$’lık bir fiyata doğru toparlanmaya devam etmesi bekleniyor. Ancak bu desteği elde edememe durumunda Bone ShibaSwap’in ortalama fiyatı 12,03$ civarında olabilir ve 11,61$’a düşebilir.

Bone Coin SSS

Bone en yüksek kaçı gördü

En yüksek $41.67 seviyesini gördü.

Bone en düşük seviyesi kaç?

En düşük $0.2899 seviyesini görmüştür.

Bone hangi ülkenin?

Shiba Japon köpeğini temsil eden kelimeden meydana gelmektedir. Bone ise Shiba projesidir.

Bone toplam arzı kaç?

Toplam arzı 999,798,155 adettir.

Bone dolaşan arzı kaç?

Dolaşan arzı 250,000,000 adettir.

Bone çıkış fiyatı nedir

Çıkış fiyatı $0.2899’dur.

Bone kurucusu kimdir?

Meme coin projelerinde kurucu yer almaz genellikle topluluk odaklıdır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler