Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBinance Tarafından Listelenen Memecoin (MEME) Coin Nedir?

Binance Tarafından Listelenen Memecoin (MEME) Coin Nedir?

Lider kripto para borsası Binance, ilk kez bir memecoini launchpool alanında listeliyor. Binance launchpool kullanıcıların varlıklarını stake ederek yeni çıkan tokenleri kazandığı bir hizmettir. Binance Launchpool’da 39. proje olarak Memecoin (MEME)’yi duyurdu. Peki tam olarak, Memecoin (MEME) Coin nedir, nasıl alınır?

Memecoin (MEME) Coin Nedir?

Memecoin (MEME) 9GAG’in bağımsız Web3 girişim stüdyosu olan MemeLand‘ın yerel ekosistem token’ıdır. Memeland’ın odak noktası SocialFi ve yaratıcı ekonomisidir; yaratıcıları ve toplulukları NFT, token ve ürünler aracılığıyla birbirine bağlamayı amaçlamaktadır.

memecoin meme coin yorum, yorumları, geleceği, analiz, fiyat tahminleri, kaçtan almalı, nereden alınır, nasıl alınır

  • Memeland, Haziran 2022’den bu yana You The Real MVP, The Captainz ve The Potatoz dahil olmak üzere 3 NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

  • Memeland ekibi, sosyal medyada 200 milyon küresel izleyici kitlesine sahip popüler meme platformu 9GAG’ı kurdu.
  • 9GAG, dünyayı daha mutlu etme misyonuyla 2008 yılında kuruldu.

  • 9GAG, Y Combinator ve diğerleri tarafından desteklenen, dünyanın en iyi 500 web sitesidir.

  • Ekip, 15 yılı aşkın süredir yüzlerce marka, binlerce yaratıcı ve milyonlarca hayranla birlikte çalışarak topluluğa dayalı ürünler geliştiriyor.

  • Memecoin (MEME), iki tur ön satıştan 15,80 milyon USD topladı; token arzının %12,00’i ve %11,00’i sırasıyla özel yatırımcılara ve Memeland topluluğuna 0,001 USD / MEME’den satıldı.

  • 27 Ekim 2023 itibarıyla, MEME’nin toplam arzı 69.000.000.000’dir ve listeleme sonrasında dolaşımdaki arz yaklaşık 8.797.500.000 olacaktır (toplam token arzının ~%12,75’i)

Memecoin (MEME) Coin Nasıl Alınır?

MemeLand Memecoin Nedir?

Memeland, 9GAG’ın bağımsız web3 girişim stüdyosudur. Memeland’ın odak noktası SocialFi ve yaratıcı ekonomisidir; yaratıcıları ve toplulukları NFT, token ve ürünler aracılığıyla birbirine bağlamayı amaçlamaktadır. Memeland, Haziran 2022’den bu yana You The Real MVP, The Captainz ve The Potatoz dahil olmak üzere 3 NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Memecoin Twitter, Discord, İnstagram Sosyal Medya Hesapları

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler