Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBinance Launchpool Manta Token Listemesini Duyurdu! Ücretsiz Manta Token Kazanın!

Binance Launchpool Manta Token Listemesini Duyurdu! Ücretsiz Manta Token Kazanın!

Binance MANTA'yı 18.01.2024 10:00'da (UTC) listeleyecek ve MANTA/BTC, MANTA/USDT, MANTA/BNB, MANTA/FDUSD ve MANTA/TRY ticaret çiftleriyle alım satıma açılacak. Alım satım açılmadan Ücretsiz Manta Token kazanın!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni çıkacak olan Manta Tokeni kendi borsasında ücretsiz olarak dağıtacak. Ücretsiz manta tokenlerden hak kazanmak için Binance Launchpool üzerinde belirtilen coinleri stake etmeniz gerekiyor. İşte Binance Manta Token Launchpool detayları..

Ücretsiz Manta Coin Kazanmak için Buradan Kaydolun, Listelemede İlk Kazanan Siz Olun!

Binance Launchpool Manta Token Listemesi

Binance borsası Launchpool alanında BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz Manta token kazanılmasına imkan sağlayan bir etkinlik paylaştı. Sadece yapmanız gereken borsaya kaydolmak belirtilen tokenleri stake ederek Manta Token kazanmak. İşte Binance tarafından paylaşılan resmi duyuru;

Değerli Binance’lılar,

Binance, ZK uygulamalarına yönelik modüler L2 olan Binance Launchpool – Manta (MANTA) ile ilgili 44. projeyi duyurmanın heyecanını yaşıyor. Web sayfasının, Launchpool başlamadan 5 saat önce hazır olacağı tahmin ediliyor.

Kullanıcılar, 16.01.2024 00:00’dan (UTC) itibaren iki gün boyunca MANTA tokenleri toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler.

Manta Token Nasıl Alınır?

  1. Buradan hesap oluşturun herkesten önce Manta Kazanın
  2. Doğrulamaları tamamlayın.
  3. Hesabınıza 5 kolay adımda itibari para yada kripto transfer edin. 
  4. Stake etmek istediğiniz varlığı seçin.
  5. Ücretsiz Manta coin / token kazanın. 

Manta Token Nedir?

Manta Network, web3 için modüler bir ekosistemdir. Kullanıcılar, Manta’da Solidity tabanlı merkezi olmayan uygulamaları oluşturup dağıtabilir ve L1’den daha hızlı işlem hızları ve L2’den daha düşük gaz maliyeti sağlamak için onun teknoloji yığınından yararlanabilir.

Manta Token Ne Zaman Listelenecek?

Binance MANTA’yı 18.01.2024 10:00’da (UTC) listeleyecek ve MANTA/BTC, MANTA/USDT, MANTA/BNB, MANTA/FDUSD ve MANTA/TRY ticaret çiftleriyle alım satıma açılacak. MANTA’ya Tohum Etiketi uygulanacaktır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler