Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberAperture Finance (APTR) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Aperture Finance (APTR) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Aperture'ın Uniswap V3'ten yararlanan Likidite Amaçları, kullanıcıların nihai hedeflerini belirlemelerine olanak tanıyarak işlemleri kolaylaştırıyor.

Aperture Finance, DeFi deneyimini geliştirmek için IntentsGPT arayüzü ve yapay zeka odaklı akıllı çözümleyici simülasyonu içeren yerel çözümleyici ağına sahip, yapay zeka destekli niyetlerde öncüdür. Bu yazımızda Aperture Finance (APTR) coin nedir, nasıl alınır? 

Listelemeden Önce Aperture Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Aperture Finance (APTR) Coin Nedir?

Aperture Finance, farklı senaryolarda çok çeşitli amaca dayalı işlemleri mümkün kılmak için özel çözümleyici ağından yararlanarak, hem gelişmiş pazar yapıcıların hem de bireysel perakende kullanıcılarının gereksinimlerini sorunsuz bir şekilde karşılayarak, yapay zeka destekli amaçlar konusunda ön sıralarda yer almaktadır.

Temelinde Aperture tarafından sunulan, kullanıcı etkileşimlerini kolaylaştıran ve genel kullanıcı deneyimini geliştiren yenilikçi bir kullanıcı arayüzü olan IntentsGPT yer alıyor. Aperture’ın çözümleyici ağı, yapay zeka destekli akıllı çözümleyici simülasyonları aracılığıyla karmaşık zincir içi süreçleri otomatikleştirir, tüm kullanıcılara fayda sağlayacak şekilde optimize edilmiş fiyatlandırma ve yürütme için işlem yönlendirmesinde ince ayar yapar.

Aperture Finance (APTR) Coin Nasıl Alınır?

APTR Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. APTR/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız.

APERTURE APTR COİN gateio mexc bybit

Aperture’ın Uniswap V3’ten yararlanan Likidite Amaçları, kullanıcıların nihai hedeflerini belirlemelerine olanak tanıyarak işlemleri kolaylaştırıyor. Örneğin kullanıcılar, belirli fiyat eşiklerine ve kabul edilebilir takas etki aralıklarına dayalı olarak likidite pozisyonunun yeniden dengelenmesine yönelik parametreleri ayarlayabilir.

Merkezi olmayan çözümleyicilerden oluşan bir ağ, daha sonra Aperture akıllı sözleşmesi kapsamında simüle edilen ve sıralanan işlem akışlarını önermek için işbirliği yapıyor. Propeller Heads, Tokka Labs ve Enso gibi önemli iş ortakları bu çözümleyici ağının sağlamlığına katkıda bulunuyor.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler