Hakkımızda

Kiyasliyoruz.com 2019 yılında , kullanıcılara ‘ Telefon karşılaştırma , telefon kıyaslama , ürün inceleme , donanımsal ve yazımsal hataları çözümlemek amacı ile kuruldu.

Hakkımızda

Günümüzde genç kitleden , yaşlı kitleye kadar herkes teknoloji ile iç içe yaşamaktadır. İnsanlar bilmediğiniz bir konu hakkında yada neredeyse yapacağı her işlem için ,internet aracılığı ile çözümler aramaktadır. Kıyaslıyoruz sitesi bu nokta da kullanıcılara , doğru bilgiler , doğru inceleme , tarafsız telefon kıyaslama paneli ile kullanıcılara zengin bir internet deneyimi yaşatmayı planlamaktadır. Burada bilmeniz gereken en önemli noktalardan biri , telefon karşılaştırma paneli ve diğer ürün incelemelerin de hiçbir firma ile sponsorluğumuz bulunmamaktadır. Ve taraflı bir şekilde puanlama yapılmamaktadır.

Telefonlar hakkında verilen bilgilerde , ekiplerimiz özgün ve sade ve tarafsız bir dil kullanmaktadır. Paylaşılan ürünler , makaleler hakkında yanlış bir içerik tespit ederseniz. Bunu bizim ile paylaşmaktan çekinmeyin.

Neyi amaçlıyoruz ?

Kıyaslıyoruz ailesi olarak , günümüzde neredeyse en fazla ticaret ağına sahip olan telefon satışında , kullanıcılara doğru bilgiler ve doğru puanlama sistemi sunarak , uygun fiyata , yüksek özellik içeren cihazlar almaya teşvik ediyoruz. Bu sayede daha bilinçli tüketici profili oluşturmayı hedefliyoruz. Blog bölümümüz de yer alan konular ile , kullanıcıların , telefon ve diğer teknolojik cihazlar hakkında yaşayabileceği hataların çözümleri , önerilen uygulamalar ve oyunlar paylaşarak , siz değerli kullanıcılarımıza zengin bir internet deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Unutmayınız ki , Bilgi cesaret verir, cehalet küstahlık.

Kurucu / Admin
Nuri Soytürk