Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilSkyview , Haftanın en iyi uygulaması !

Skyview , Haftanın en iyi uygulaması !

Çoğu insanın gökyüzüne ve uzaya merakı vardır. Kimi bu merakı gidermek için teleskop almaktadır. Fakat yine çoğu kullanıcı , teleskop ile sadece ayı görüntüleyebilmektedir. Tam bu konu da Skyview devreye giriyor. Skyview uzay uygulaması sayesinde , uzayı baştan keşfedeceksiniz. Uygulama , İos ve Android marketler de Lite versiyon olarak ücretsiz sunulmaktadır. Fakat , detaylı erişim ve ektra özelliklere erişebilmek için , uygulamanın tam versiyonunu yada uygulama içi özellikleri satın alma imkanı sunmaktadır. Skyview Premium uygulaması Android ve İos  platformlarda sadece 4.50 TL ‘ye premium sürüme geçmenize imkan vermektedir. Bu ödeme sayesinde daha fazla , takım yıldızı , gezegen , galaksiler , Hubble teleskop konumu gibi , uzaya dair herşeyin konumu göstermektedir.

skyview uygulaması teleskop

Skyview

Uygulamanın çalışma mantığının en güzel yanı ise , Ar kamera teknolojisini kullanması . Uygulama , kameranızı kullanarak , sizlere gökyüzünde ki yıldız takımları , ay , gezegen , Hubble teleskop gibi uzay ve uzaya dair araçların yerlerini göstermektedir. Ar nedir ?  Ar artılımış gerçeklik anlamına gelmektedir. Ar sayesinde , var olan görüntünün yada videonun , üzerinde 3D grafik ekleyebilme işlemi gerçekleşmektedir. Bu sayede cihazınızın kamerasına erişim almak isteyecektir. Skyview uygulaması içinde Onay verdikten sonra , cihazınızı etrafta , sağa sola ,yukarıya gezdirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede , gezegenlerin nerede olduğunu görebileceksiniz.

Haftanın en iyi oyunları ! 

2012 yılında , App Store tarafından en iyi uygulama olarak seçilmiştir. 2014 yılında ise Android market olan , Google Play Store ‘da en iyi uygulama olarak seçilmiştir. Çocuklarınızı teşvik için , eğitim ve kendinizi geliştirmek için , keyifle kullanabileceğiniz bir uygulama.

skyview

Tor Browser ! İnternetin karanlık yüzüne erişin !

Skyview  uygulaması nasıl kullanılır ?

İos yada Android işletim sahibi cihazınızda market uygulamasına giriş yapıyorsunuz . Burada arama kısmına Skyview yazdıktan sonra uygulamayı göreceksiniz. Uygulamayı indirdikten sonra  sizden , kamera , konum ve depolama alanına erişim isteyecektir. Kesinlikle endişe etmenize gerek yoktur. Kamera uygulamasını ,artırılmış gerçeklik için ,  konum erişimini , gezegenlerin ve yılzdıların konumu tam olarak gösterebilmek için , depolama ise Skyview Premium uygulaması içinde resim ve video kaydedebileceğiniz için istemektedir. Tüm bu isteklere onay verdikten sonra uygulamayı aktif hale getirmiş olacaksınız. Uygulamayı kullanmanın bir diğer artısı ise , teleskop ile sadece  Ay  ‘ın konumunu belirleyebilirsiniz. Ama Skyview uygulaması sayesinde , diğer gezegenlerin , yıldız takımlarının , galaksilerin ve diğer uzay unsurlarının konumunu belirleyebilir , iyi bir teleskop ile bu unsurları görüntüleyebilirsiniz .

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler