Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilLili nedir ? İnstagram gizli profil bakma uygulaması !

Lili nedir ? İnstagram gizli profil bakma uygulaması !

Sosyal medya ve diğer sohbet uygulamalarında , kullanıcıların kendi isteği ile profilini özelleştirmesi ve gizlemesi mevcut profilinin gizli kalma isteğinden ibarettir. Bu gizli kalma isteği ve profili hakkında erişim izinleri sayesinde , kullanıcı sosyal medya ve sohbet programlarında kendi özgür alanını oluşturabiliyor. Fakat son zamanlarda çıkan bir uygulama bu kullanıcı hakkını ihlal etmekte . Peki , İnstagram gizli profil bakma , olarak geçen ve uygulama olarak paylaşılan Lili uygulaması tam olarak nedir . Lili nedir ?

instagram gizli hesaba bakma

İnstagram gizli profil bakma uygulaması nedir ?

Google Play Store ‘da hali hazırda indirilebilir durumda olan Lili uygulaması , 100 bin indirmeyi geçmiş durumda . Bu uygulamanın çok fazla benzeri uygulamalar günümüzde karşımıza çıkmaktadır. Burada kullanıcıların bilmesi gereken en öneli nokta , İnstagram gizli hesap bakma uygulamaların hepsi gerçekten çalışmıyor .

lili uygulaması

Bu programların genel amacı sizlerin özel profiline erişip bilgilerinizi çalmaktır. Bu bilgiler sayesinde , yeni hesap  , sahte bilgi kaydı ile size ve çevrenizdekilere zarar verebilirler. Lili uygulaması hakkında tam detay vermeden bu tarz uygulamaları kullanmayı tasvip etmediğimizi bildirmek istiyoruz. Bu tarz uygulamalar cihazınıza ve kişisel profillerinize zarar verebilmektedir. Peki lili uygulamasının özellikleri nelerdir ?

instagram gizli profil görüntüleme

Lili nedir ? Lili uygulaması nasıl çalışır ?

Lili sayesinde instagram üzerinden istediğiniz gizli profili takip etme gereği duymadan görüntüleyebilirsiniz . Uygulamanın resmi web sitesinde , uygulamanın hem Android cihazlar için Apk dosyası hem de Web sürümü hali hazır kullanılabilir durumda . Gizli hesap bakma uygulamasının özellikleri ;

  • İnstagram kullanıcılarını takip etmeden , instagram gizli profil görüntüleme
  • instagram gizli hesap bakma
  • Kullanıcıların paylaştığı ve profil resimlerini full hd görüntüleyebilme
  • Gizli hesaplara ait paylaşılan görselleri indirebilme desteği
  • Gizli hesapların , takip ettiği ve takip edildiği kullanıcıları görüntüleyebilme
  • Profil fotoğrafı büyütebilme
  • instagram gizli hikaye izleme

Öneri Makale : Whatsapp gizli profilleri görüntüleyen uygulama !

lili uygulaması

Tabi ki lili uygulamasının ücretsiz sürümünde belirli kısıtlamalar bulunuyor. Bu kısıtlama günlük belirli sayıda gizli profil görüntüleyebilme hakkı ile sınırlı . Lili uygulamasının belirttiğine göre , uygulamada fonksiyonları kullanabilmek için , belirli paketleri satın almanız gerekiyor. Aylık ve yıllık paketlerin her birinin içeriği farklı durumda . Satın aldığınız instagram gizli profil gösteren paket , gizli profil hikaye gösteren paket , sizin profilinize kimlerin baktığını gösteren paket , instagram gizli hikaye izleme paketi gibi seçenekler bulunuyor. Tabi ki uygulama zekice davranarak , ödeme sisteminde Türk Lirası yerine Doları baz almış . Satın alma işlemi için dolar kurunu hesaplamayı unutmayın 🙂

spot_img
Diğer Yazılar

5 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler